B Tube Advantage Template - Blogger Magazine teması
Daha önce şurada yayınladığım Blogger BTUBE VİDEO TEMASININ gelişmiş halini sizler ile paylaşıyorum. Otomatik etiketlere göre yazı çeker. Seo başlık özelliği vardır. Otomatik thumbnail (otomatik boyutlandırılmış ön izleme resmi) oluşturur.

Özellikleri:

1- Seo başlık
2- Resimli Benzer yazılar
3- Adsense uyumlu
4- Sidebarda resimli son yazılar eklentisi
5- Footer alanında otomatik resim boyutlandırma.
6- Sosya imleme sitelerinde paylaş butonları

Tema ile bilmeniz gerekenler:

1- Ön sayfada yer alan kategorilere ayrılmış bölümde yazılarınızın görünmesi için tema kodları arasından aşağıdakileri bulun ve kendi etiketleriniz ile değiştirin. Burada dikkat edilmesi gereken etiket nasıl yazılmışsa LABEL kısmına öyle girin. Yani büyük küçük harfe dikkat edin, yoksa yazılar çıkmaz. TİTLE ise başlık kısmıdır. Buraya istediğinizi istediğiniz şekilde yazabilirsiniz.

label1 = "Turkey";
Title1 = "Turkey";

label2 = "Istanbul";
Title2 = "Istanbul";

label3 = "Antalya";
Title3 = "Antalya";

label4 = "izmir";
Title4 = "Izmir";

label5 = "travel";
Title5 = "Travel Turkey";

Kategorilerin yerleşimi ile ilgili olarak resme bakınız. :2- Logoyu değiştirmek için aşağıdaki linki bulun ve kendi hazırladığınız ile değiştiriniz.
http://i47.tinypic.com/2uek7ko.jpg
3- Demo site - http://btube-advantage.blogspot.com
4- Bu temanın tasarımı www.webbilgi.org aittir.

DEMO SITE

Template DOWNLOAD
Alternate download link


Benzer Yazılar:

Kategori: , , ,

21 Responses to "B Tube Advantage Template - Blogger Magazine teması"

 1. Can Karaca Yorumu:

  http://saidrisfoto3.blogspot.com/ şu adreste görüldüğü gibi bir kayma mevcut ne yapabiliriz

 2. web bilgi Yorumu:

  Sayın "Can Karaca" tema kodlarında değişiklikmi yaptınız? Sizin tekil sayfalarda açılmıyor. Yazı olarak ne eklediniz? Bu temanın bire bir örneğini kullanıyorum, mozilla, ie, opera ve chrome de denedim sorun yok? Olsa bende olur.

 3. ???? Yorumu:

  This template is beautiful and the composition of you to my site

 4. so cute . but is there any way to make thumbnails automatically from the video source ??

 5. Anonymous Yorumu:

  @Web bilgi

  labelleri doğru bi şekilde değiştiriyorum fakat ana sayfada kayma oluyor ayrıca tekil sayfalar açılmıyorr neyi yanlış yapıyorumm kafayı yiyecem :s

 6. web bilgi Yorumu:

  İndirme linkindeki tema ile demo sitedeki tema kodları aynı. Sanırım siz hata yapıyorsunuz. Etiket (label) eklerken, büyük küçük harfe dikkaet edin. Örneğin etiket "Vizyondaki filmler" olsun. Siz "vizyondaki filmler" olarak eklerseniz çalışmaz. örnekteki gibi iki kelimeden ibaretse arasını bir boşluk bırakın. Temada kayma sorunu yok, defalarca kez test ettim. Şablon css kodlama yapılırken, ie, mozilla, chrome, opera tarayıcıları için değişik versiyonlarıda gözetilerek tasarlandı.

 7. öncelikle bu güzel tema için teşekkür etmek istiyorum. sayın web bilgi bu temanın bir önceki versiyonunda yıldız derecelendirme eklentisi anlattığınız şekilde sorunsuzca eklenebiliyordu. ancak bu yeni versiyonda dediğiniz yöntemle eklenemiyor. ya da ben başaramadım. bu tema için bu eklentiyi nasıl ekleyebiliriz acaba? Kolay gelsin teşekkürler.

 8. web bilgi Yorumu:

  sayın "video dünyası" bu temada dediğiniz mümkün değil.

 9. Cevap için teşekkürler sayın web bilgi. aynı özelliğin başka bir halini eklemeyi başardım. Bu temayı kullanıp da bu özelliği kullanmak isteyenlere yardımcı olmak için burdan anlatmaya çalışacam.
  Öncelikle bloğumuzda html düzenle kısmına geliyoruz. widget şablonlarını genişlet diyoruz. daha sonra kodunu buluyoruz ve bu kodun hemen üstüne
  kodunu yapıştırıyoruz. daha sonra kodunu buluyoruz. yalnız bu koddan 3 tane bulunmaktadır. biz ikincisini buluyoruz ve hemen altına aşağıdaki kodu yapıştırıyoruz:daha sonra şablonu kaydet diyoruz. kolay gelsin.

 10. kalender Yorumu:

  hocam ellerine sağlık 1.vermiş oldugun temayıda hayranlıkla kullanıordum bu versiyon label 1 2 3 4 5 diye ayrılarak daha bi bagımsız ve daha şık durmuş sanırım buna geciş yapıcam :) yeniden cok teşekkürler sizden ticari ve kurumsal site temalarıda bekliyoruz :)

 11. Anonymous Yorumu:

  sayın web bilgi sizden bi konuda yardım rica edecektim. ben tekil sayfalarda önizleme resminin görünmemesini, ancak o sayfada yazımla ilgili eklemiş olduğum başka resimlerin görünmesini istiyorum. bunun için ne yapmalıyım acaba? şu anda önizleme resmi görünmüyor güzel, yalnız eklediğim diğer resimler de görünmüyor. yardımınızı bekliyorum teşekkürler.

 12. web bilgi Yorumu:

  Sayın "Adsız" yorumcu arkadaşım. Css kodları arasına aşağıdaki kodu ekle

  #entry1 img {
  display:none;
  }

  Yazı eklerken html seçip tekil sayfada gizlemek istediğin resim kodunun önüne ekle resim kodunun sonuna ekle. Gizlemek istediğin resim tekil sayfada gözükmez

 13. Mayk Yorumu:

  hocam ufak bi sorun var label1 ve diğerlerine ekleme yaptığımda yazı sayfaları açılmıyor sadece header açılıyo

  label1 düzenlemelerini kaldırdığımda yazı sayfaları normal açılıyor

  başka hiç bir düzenleme yapmatım şablonda indirdiğim gibi duruyo
  sorun nedir acaba
  yazıları hazırlarken resim video açıklama olarak yazıyorum

 14. web bilgi Yorumu:

  Sayın "Mayk"

  Ne demek istediğinizi tam anlamadım. Blog url ve daha detay anlatırsanız yardımcı olabilirim sanırım.

 15. omer1224 Yorumu:

  öncelikler tema için çok teşekküerler süper olmuş ama bir sorm var en alttki footer1 kısmı varya Turkey Video altndada resimler var ben kendı sıteme gore nası editleyeceğim yardımcı olursan seviirim kolay gelsın

 16. web bilgi Yorumu:

  Sayın "omer1224" kullandığınız temada çok emek var. Fakat temanın altındaki tasarımcı linkini silmişsiniz. Bu nedenle size yardımcı olmayı düşünmüyorum.

 17. Anonymous Yorumu:

  I thank very very much for this wonderful template  I do not know what happened in the template

  Please, I want a solution to this

  See
  http://toyorljanah.blogspot.com/

  I want to be a Category 3 and Category 4 and Category 5, such as Category2

  How is that

  How to add more number of Category
  I would be very thankfull if you could help me.. anticipated thanks mate.. hope to be able to answer me fast.

 18. web bilgi Yorumu:

  The following link "kses" tells how, in the response. http://www.webbilgi.org/2010/08/b-tube-advantage-template-blogger.html

 19. ?????? Yorumu:

  öncelikle bu güzel tema için teşekkür etmek istiyorum. sayın web bilgi bu temanın bir önceki versiyonunda yıldız derecelendirme eklentisi anlattığınız şekilde sorunsuzca eklenebiliyordu. ancak bu yeni versiyonda dediğiniz yöntemle eklenemiyor. ya da ben başaramadım. bu tema için bu eklentiyi nasıl ekleyebiliriz acaba? Kolay gelsin teşekkürler.

 20. Chandra Yorumu:

  Thanks for your B Tube Advantage Template. I also use this temblate .but I have 2 qection
  01. My sider bar not Rite place
  02.Posted things are showing on home page but they are not showing inside pages
  when I post my first Category / Label "Action | Adventure" I have to face these problems . without any post on my first category/ Label "Action | Adventure" I'm not showing this problem. Please help me this is my web site hollywoodmovies-uk.blogspot.com

 21. feda Yorumu:

  çok güzel bir tema teşekkürler :)

Yorum Gönder

Copyright © WEB BİLGİ