KÖPÜK SAÇ BOYASI NASIL KULLANILIR?

Çoğu kadın ekonomik olsun diye saçını evde kendi boyuyor. Ancak çoğu zaman annesinden, kardeşinden vb. yardım almak zorunda kalıyor. Köpük saç boyalarının kuaföre gitmeden ve kimseye ihtiyaç bırakmadan , pratik bir şekilde saçı şampuan sürer gibi saç boyamaya olanak sağladığı konusunda çok reklamı yapıldı. Boya saça eşit bir şekilde dağıldığı için boyanmadan kalan yer kalmayacağı ve bu neden ile göremediğimiz yerleri iyi boyayamamaktan kaynaklanan saçın arka kısımları gibi yerlerde boyanmadan kalan yerlerin kalması gibi bir riskin olmaması bence bu boyanın en cazip tarafı idi.
Parfümerilerdeki satıcıların köpük boyaların saçın rengini değiştirmede önermediklerini, klasik krem boyaların özelliklede farklı bir renge geçmede daha etkili ve güvenli olduğunun söylemeleri ilk başta bu boyayı almama engel oldu. Aynı zamanda kalıcı olmadığını ve çabuk aktığını da söylediler. Daha sonra beklide köpük boya çıkınca diğer boyalara rağbet azaldı da o sebepten kötülüyorlar diye düşündüm ve denemeye karar verdim.
Aşk alevi rengini aldım. Saçım belirgin bir kızıl olsun istiyordum. Kullanım talimatında yazdığı gibi karıştırdım. Köpük gerçekten akmıyor. Uygulaması da kimseye ihtiyaç bırakmayacak kadar kolay. Parlak ve iyi bir şekilde boyandı. Ancak arzu ettiğim renk ile bir alakası yok. Çok koyu bir kızıl kahverengi oldu saçım. Saçımda zaten hiç beyaz olmadığı için saç boyasında benim için en önemli nokta kutunun üzerinde gösterilen renk ne ise saçımın o renk olmasıdır. Ne yazık ki memnun kalmadım ve bir daha kullanmayı düşünmüyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*